Novinky ze světa MANN+HUMMEL

Přehled novinek

Nahlédněte s námi do světa MANN+HUMMEL! V přehledu novinek najdete zajímavosti o naší společnosti v České republice i ve světě, informace o chystaných akcích či projektech a také oficiální tiskové zprávy.

Nová tvář ve vedení výrobního závodu MANN+HUMMEL (CZ)
2021-09-16

V srpnu tohoto roku nastoupil na pozici ředitele našeho výrobního závodu v Nové Vsi na pozici ředitele pan Laurent Deon. Převzal tak pomyslné žezlo od Rostislava Khýra, který se v rámci koncernu MANN+HUMMEL přesunul na pozici zastřešující MANN+HUMMEL závody v Evropě. Využili jsme příležitosti a zeptali se pana Deona na několik otázek.

Více informací zde
Dakar 2021 očima našeho zaměstnance Davida Křípala
2021-08-19

Rallye Dakar 2021: Saudská Arábie ve znamení rozlehlých dun, rychlých pist a různých nástrah, včetně Covid-19. V lednu letošního roku proběhl již 43. ročník celosvětově známé Rallye Dakar. Jak letošní ročník probíhal, jaká byla omezení z důvodů pandemie a jaké zážitky si týmy odnesly? Zeptali jsme se našeho kolegy Davida Křípala, který je navigátorem v týmu Ultimate Dakar Racing.

Více informací zde
MANN+HUMMEL (CZ) ve Světě průmyslu: „Naše plány se nemění, mění se pouze přístup.”
2020-08-26

V posledním vydání časopisu Svět průmyslu věnovanému tématu „250 manažerů, kteří hýbou průmyslem” se v článku „66 lídrů, kteří mají napilno” objevil také medailonek ředitele našeho výrobního závodu MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s. Rostislava Khýra. Přečtěte si navazující rozhovor, ve kterém odpovídá na otázky týkající se dopadů covid-19 a plánů do budoucna.

Více informací zde
MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s. již podruhé Podnikem roku
2020-08-26

​Náš výrobní závod MANN+HUMMEL (CZ) získal již podruhé titul Podnik roku v automobilovém průmyslu v ČR za rok 2019 v soutěži, která je každým rokem vyhlášena Sdružením automobilového průmyslu AutoSAP. Umístili jsme se tak mezi třemi nejúspěšnějšími společnostmi v automotive v České republice v kategorii podniků s počtem zaměstnanců nad 250 osob.

Více informací zde
Otevřeli jsme brány veřejnosti. MANN+HUMMEL Den 2019 za námi.
2019-06-06

V rámci letošního ročníku MANN+HUMMEL Dne jsme otevřeli v neděli 26. května 2019 brány naší společnosti a návštěvníci tak mohli nahlédnout do zákulisí výroby filtrační techniky. Program celého odpoledne se konal přímo v areálu v Nové Vsi na Třebíčsku a přilákal až na 2 000 návštěvníků z řad zaměstnanců i veřejnosti.

 

Více informací zde
MANN+HUMMEL má srdce plné respektu. Třetí ročník charitativní kulturní události přivítal tisíce návštěvníků.
2018-10-19

V sobotu 29. září 2018 se za hojné účasti veřejnosti uskutečnil na Karlově náměstí v Třebíči již třetí ročník charitativní kulturní události s názvem Srdce plné respektu, kterou jako společnost pořádáme. I v letošním roce akci provázela veřejná sbírka, jejíž výtěžek byl v celé výši věnován na dobročinné účely.

Více informací zde
Navštivte nás na Facebooku!
2018-12-04

Už od července tohoto roku nás můžete najít také na Facebooku pod naším profilem MANN+HUMMEL Česká republika, kde najdete ty nejnovější zprávy ze života v MANN+HUMMEL.

Více informací zde
Již 25 let na vedoucí pozici v oblasti filtrace v České republice
2018-12-12

MANN+HUMMEL slaví letošním rokem 25 let své existence v České republice. V duchu oslav se nesly nejen akce pro zaměstnance, ale i pro veřejnost.

Více informací zde