Již 25 let na vedoucí pozici v oblasti filtrace v České republice

2018-12-12

MANN+HUMMEL slaví letošním rokem 25 let své existence v České republice. V duchu oslav se nesly nejen akce pro zaměstnance, ale i pro veřejnost.

Historie společnosti MANN+HUMMEL v České republice sahá až do roku 1960, kdy započala tradice výroby filtrů navazující na zpracování a výrobu papíru v Přibyslavicích na Třebíčsku. Závod MANN+HUMMEL ale vznikl až roku 1993, kdy většinový podíl tehdejší papírenské firmy odkoupila německá centrála společnosti Filterwerk MANN+HUMMEL GmbH, a právě tento rok je považován za oficiální počátek naší historie v České republice.

Zahájení řady aktivit v rámci oslav 25. výročí úspěšného působení společnosti MANN+HUMMEL na území České republiky proběhlo 29. května tohoto roku. Právě v tento den se v Nové Vsi na Třebíčsku, kde sídlí společnost MANN+HUMMEL (CZ) a MANN+HUMMEL Service, konal tradiční MANN+HUMMEL Den. V letošním roce byla tato akce určena nejen pro zaměstnance a jejich blízké, ale i pro širokou veřejnost. Svým nabitým programem, jehož hlavními hvězdami byl Jaroslav Uhlíř a Kamil Střihavka, přilákala během prosluněné soboty přes 1 500 návštěvníků.

Dalšími akcemi, které byly spojené s oslavami, byl také letní a vánoční večírek pro zaměstnance společnosti či charitativní kulturní událost Srdce plné respektu pro veřejnost. Mimo tyto události mohla veřejnost během léta a podzimu využít novou odpočinkovou MANN+HUMMEL chillout zónu, která putovala po dalších akcích partnerů společnosti a hudebních festivalech v regionu. Zelený stan a pohodlný paletový nábytek vybízející k posezení bude určitě možné vidět i v následujícím roce.

Společnost MANN+HUMMEL by chtěla poděkovat všem svým zaměstnancům a partnerům za spolupráci ať už během uplynulého čtvrt století své existence v České republice či let budoucích.