MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s.

Nová Ves (Okříšky)

MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s. je největším českým výrobcem i dodavatelem filtrační techniky jako originálního příslušenství i náhradních součástek ve strojírenském a zejména automobilovém průmyslu.

Vítejte v Nové Vsi na Třebíčsku, místě, kde má pojem filtrace více jak 50letou tradici.

Co děláme

Naší vizí je být jedničkou na trhu filtrace, a to díky špičkové kvalitě našich produktů, komplexním inovativním řešením a samozřejmě spokojeným zákazníkům a loajálním pracovníkům.

  • Filtrace je naší vášní

Naše portfolio tvoří vzduchové, olejové a palivové filtrační systémy, kabinové filtry pro osobní a nákladní automobily, hydraulické průmyslové filtry, zemědělské filtrační čističe či kompresory. Vyrábíme i plastové komponenty, například sací moduly, nádobky pro ostřikovače nebo rezonátory.

  • Cení si nás

Samozřejmostí je pro nás certifikace dle normy IATF 16949, ISO 14001 a ISO 9001. Již více jak 14 let jsme oceněni jako Bezpečný podnik. Podruhé v řadě jsme byli odměněni 1. místem v kraji Vysočina v soutěži Podnik přátelský rodině. Získali jsme též Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost v kraji Vysočina.

  • Na hodnotách záleží

Řídíme se hodnotami FILTER, které utváří naši firemní kulturu. Díky nim se zaměřujeme na správné výsledky a jejich dosahování správným způsobem. Věříme v naši práci a náležitě ji oceňujeme. Dbáme na zodpovědné, rozhodné a citlivé vedení úkolů i zaměstnanců. Pracujeme jako jeden tým a podporujeme rozvoj a kreativitu. Snažíme se dělat věci co nejlépe a přijímáme nové výzvy. A to vše s respektem ke svým kolegům, k naší společnosti i okolnímu prostředí.

Pracujte pro MANN+HUMMEL (CZ)

Staňte se součástí našeho týmu!

Jsme stabilní zaměstnavatel s více jak 25letou tradicí. Najdete u nás uplatnění, ať už jste řadový pracovník nebo specialista. Jako nového kolegu vás přijmeme přímo do kmene společnosti a nabídneme vám široké možnosti osobního rozvoje a dalšího kariérního růstu.

Budeme o vás pečovat

Jako společnost se zaměřujeme na potřeby našich zákazníků. Jako zaměstnavatel pak na potřeby našich zaměstnanců. Ceníme si dobře odvedené práce, a to formou zajímavých finančních benefitů jako je například 13. a 14. plat, odměny za splnění cílů či bonus za loajalitu. Je pro nás důležité, abyste cítili pohodu při slaďování pracovního a osobního života, a proto všem našim zaměstnancům nabízíme 6 týdnů dovolené. Jako náš zaměstnanec získáte řadu slev na zajímavé kulturní a sportovní akce, staráme se o vaše zdraví formou speciálních benefitů a pořádáme firemní akce nejen pro zaměstnance samotné, ale i jejich rodiny a přátele. Pro další zaměstnanecké benefity používáme systém cafeteria, přes který si můžete vybrat přesně ten benefit, který vás zajímá. Naším cílem je vytvářet ty nejlepší možné podmínky pro spokojené pracovníky. I proto se v našem regionu řadíme už několik let mezi nejoceňovanější zaměstnavatele.

Máme srdce plné respektu

Uvědomujeme si, že je důležité pečovat nejen o naše zaměstnance, ale i o naše sousedy. Spolupracujeme s okolními městy a obcemi, dbáme na šetrnost k životnímu prostředí, podporujeme místní kulturní a sportovní instituce. Vážíme si dlouhodobého partnerství s neziskovými organizacemi, s nimiž pořádáme charitativní kulturní akci Srdce plné respektu. Společně s našimi zaměstnanci si uvědomujeme, že jsme součástí místní komunity a proto je trvalá udržitelnost a společenská odpovědnost součástí naší strategie.

Naší hlavní činností je výroba filtračních elementů. Hledáme tedy především zručné a spolehlivé kolegy, kteří posílí náš kmenový stav. Obsazujeme ovšem nejen dělnické pozice ve výrobě, ale i v logistice. Rádi přijmeme šikovné strojaře a techniky na specializovaná oddělení a uplatnění u nás najdou i absolventi.

Těšíme se na Vás!

Více informací zde
Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit – pokud jde o kontakt a komunikaci, v naší společnosti neexistují žádné bariéry. Ať už jste uchazeč o zaměstnání nebo dodavatel, blogger či novinář, student nebo výzkumný pracovník, nebo vás prostě jen zajímá téma filtrace a naše práce.

Těšíme se na kontakt s vámi.