MANN+HUMMEL Service s.r.o.

Nová Ves (Okříšky) / Brno

Centrum sdílených služeb MANN+HUMMEL Service s.r.o. zastává v rámci skupiny MANN+HUMMEL klíčovou roli. Již od roku 2007 poskytuje služby pro ostatní pobočky MANN+HUMMEL po celém světě.

Centrum sdílených služeb MANN+HUMMEL Service s.r.o. je dceřinou společností firmy MANN+HUMMEL. Z kanceláří v Nové Vsi na Třebíčsku a v Brně dodáváme s pomocí více než 400 našich zaměstnanců kvalitní služby a řešení do celého světa. Za více než 10 let existence se rozšířily nejen řady našich odborníků, ale i portfolio služeb, které nyní patří k jedněm z nejrozšířenějších v sektoru sdílených služeb ve střední Evropě.

Pro pobočky po celém světě zajišťujeme služby v oblasti účetnictví a financí, informačních technologií, výzkumu a vývoje, nákupu a systému hodnocení kvality dodavatelů, zpracování materiálových dat, řízení lidských zdrojů a projektového managementu. V současné době také otevíráme možnosti digitalizace a automatizace.

Klíčem k našemu úspěchu jsou naši zaměstnanci. Ceníme si talentu, odborných znalostí, týmového ducha a dalších hodnot, které jako společnost vyznáváme.

Dvě lokace, jeden tým.

Co děláme

Naší misí je poskytování účinných a kvalitních řešení pomocí efektivních a na zákazníka orientovaných procesů napříč celou skupinou MANN+HUMMEL. To vše s pomocí našich zaměstnanců, bez kterých by to nebylo možné.

  • Zákazník v centru zájmu

Jsme zaměření na zákazníka - v našem případě se jedná o interní klienty z poboček MANN+HUMMEL po celém světě. Na základě jednání s našimi klienty se neustále snažíme zdokonalovat naše procesy a nacházet inovativní řešení tak, abychom na jejich straně dosáhli co největší spokojenosti.

  • Stojíme si za kvalitou a pestrostí našich služeb

Portfolio služeb, které v rámci skupiny MANN+HUMMEL zajišťujeme, se vyznačuje svou pestrostí. Od financí a účetnictví, přes oblast personalistiky či výzkumu a vývoje, informační technologie a nákupu, až po péči o zákazníky a správu objednávek a smluv. Neustálé zlepšování a udržování kvality poskytovaných služeb je naší prioritou.

  • Na hodnotách záleží

Řídíme se hodnotami FILTER, které utváří naši firemní kulturu. Díky nim se zaměřujeme na správné výsledky a jejich dosahování správným způsobem. Věříme v naši práci a náležitě ji oceňujeme. Dbáme na zodpovědné, rozhodné a citlivé vedení úkolů i zaměstnanců. Pracujeme jako jeden tým a podporujeme rozvoj a kreativitu. Snažíme se dělat věci co nejlépe a přijímáme nové výzvy. A to vše s respektem ke svým kolegům, k naší společnosti i okolnímu prostředí.

Pracujte pro MANN+HUMMEL Service

Nastartujte s námi svou kariéru

Pestrost našich služeb a s tím spojených pracovních pozic nám umožňuje nabídnout vám uplatnění v mnoha oblastech od administrativní podpory až po projektové manažery či designery, a to pro zkušené pracovníky i absolventy a studenty. Poskytneme vám spoustu možností rozvoje formou širokého výběru školení v odborných i soft dovednostech, příspěvku na jazykové vzdělávání, rozvojových programů pro vedoucí pozice a talenty či možností přesunu mezi odděleními.

Svých zaměstnanců si ceníme

Jako společnost se zaměřujeme na potřeby našich zákazníků. Jako zaměstnavatel pak na potřeby našich zaměstnanců. Ceníme si dobře odvedené práce, a to formou zajímavých finančních ohodnocení jako je 13. a 14. plat a odměny za splnění cílů. Pro pracovní pohodu je pak nezbytný soulad pracovního a osobního života, ke kterému se snažíme přispívat pomocí 6ti týdnů dovolené a možností pružné pracovní doby, zkrácených úvazků či práce z domova. Můžete také využít naší firemní mateřské školky a volných či zvýhodněných vstupů na kulturní a sportovní akce. Každoročně sami pořádáme nejen pro naše zaměstnance, ale i pro jejich rodiny a přátele, hned několik akcí. Pro další zaměstnanecké benefity používáme systém cafeteria, přes který si každý najde přesně to, o co má zájem.

Na utváření těch nejlepších možných podmínek pro naše zaměstnance neustále pracujeme. I proto se v našem regionu řadíme už několik let mezi nejlepší zaměstnavatele.

Přispíváme k lepším zítřkům

Tak, jako je pro nás důležité zdraví a budoucnost našich zaměstnanců, vnímáme i důležitost naší role jako společensky odpovědné organizace. Spolupracujeme s okolními městy i vesnicemi, dbáme na šetrnost k životnímu prostředí a podporujeme místní kulturní a sportovní instituce. Vážíme si dlouhodobého partnerství s neziskovými organizacemi a ve spolupráci s nimi pořádáme charitativní kulturní akci Srdce plné respektu. Chceme společně s našimi zaměstnanci přispívat k lepším zítřkům nejenom našimi výrobky či službami, ale i naším chováním. Proto je společenská odpovědnost neodmyslitelnou součástí naší strategie.

Hledáte změnu či novou výzvu? My hledáme nové talenty! Přidejte se k rozrůstajícímu se týmu našeho centra sdílených služeb. Pracovní místa u nás nabízí řadu příležitostí pro vaši kariéru a rozvoj a výběr z mnoha firemních benefitů.

 

Více informací zde
Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit – pokud jde o kontakt a komunikaci, v naší společnosti neexistují žádné bariéry. Ať už jste uchazeč o zaměstnání nebo dodavatel, blogger či novinář, student nebo výzkumný pracovník, nebo vás prostě jen zajímá téma filtrace a naše práce.

Těšíme se na kontakt s vámi.