MANN+HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o.

Uherský Brod

Výrobní závod MANN+HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. sídlí v Uherském Brodě již od roku 2005 jako jedna z poboček německé společnosti MANN+HUMMEL.

S pomocí našich 330 zaměstnanců se specializujeme převážně na výrobu kabinových filtrů do osobních a nákladních automobilů. Portfolio našich výrobků obsahuje více než 500 typů kabinových filtrů.

Co děláme

Naší misí je produkovat výrobky té nejlepší kvality, na základě které se k nám naši zákazníci vždy vrátí. Špičková kvalita je to, co našeho zákazníka vždy nadchne. Díky tomu si můžeme nadále držet náš post jedničky v oblasti filtrace.

  • Spokojenost zákazníků je naší prioritou

Naše společnost vyrábí více než 500 typů kabinových filtrů do klimatizačních jednotek pro celou řadu automobilových i nákladních vozidel, vlaků či lodí, a to pro prvovýrobu i jako originální náhradní díly, na které můžete narazit pod značkou MANN-FILTER. Portfolio výrobků MANN+HUMMEL se vztahuje také na jiné oblasti, jako je například průmyslová filtrace, filtrace pro domácí využití nebo aplikace pro zlepšení životního prostředí.Díky moderním technologiím, progresivnímu vývoji procesů a týmové spolupráci našich zaměstnanců dosahujeme vysoké spokojenosti všech zákazníků napříč širokého spektra našich výrobků.

  • Bezpečnost na prvním místě, kvalita vždy

V centru pozornosti nestojí pouze naši zákazníci, ale také naši zaměstnanci. Proto respektujeme hlavní poselství politiky kvality "SAFETY FIRST,QUALITY ALWAYS". Našim zaměstnancům poskytujeme bezpečné místo pro práci a zákazníkům pak tu nejvyšší kvalitu.

  • Na hodnotách záleží

Řídíme se hodnotami FILTER, které utváří naši firemní kulturu. Díky nim se zaměřujeme na správné výsledky a jejich dosahování správným způsobem. Věříme v naši práci a náležitě ji oceňujeme. Dbáme na zodpovědné, rozhodné a citlivé vedení úkolů i zaměstnanců. Pracujeme jako jeden tým a podporujeme rozvoj a kreativitu. Snažíme se dělat věci co nejlépe a přijímáme nové výzvy. A to vše s respektem ke svým kolegům, k naší společnosti i okolnímu prostředí.

Pracuj pro MANN+HUMMEL Uherský Brod

Staňte se součástí našeho týmu!

S více než desetiletou tradicí se na Uherskobrodsku řadíme mezi stabilní zaměstnavatele. Jako nového kolegu vás přijmeme přímo do kmene společnosti a nabídneme vám nejen široké možnosti osobního rozvoje včetně výuky cizího jazyka a dalšího kariérního růstu, ale i 5 týdnů dovolené, 13. mzdu a příplatky za práci mimo standardní pracovní dobu.

Zdraví a bezpečnost

Dbáme na zdraví našich zaměstnanců a podporujeme je v péči o zdraví, abychom předešli jakýmkoliv zdravotním komplikacím. Pořádáme informační kampaně z oblasti zdravotní prevence, organizujeme Vitamínové dny, nabízíme zdarma očkování proti chřipce a poskytujeme finanční příspěvek na podporu zdraví. Bezpečnost práce je naším každodenním tématem, a proto neustále motivujeme vedoucí i ostatní zaměstnance k naplňování našich cílů v této oblasti.

Soudržnost a spolehlivost

Potkáváme se společně na celofiremních akcích i menších týmových setkáních, které každým rokem organizujeme. Toto nám pomáhá vytvářet skvělý tým, ve kterém držíme při sobě a navzájem se podporujeme. Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců a oceňujeme je mimo jiné také věrnostním bonusem, odměnou při pracovních výročích či zajímavým penzijním plánem.

 

Hledáte stabilní práci v regionu Uherského Brodu? My hledáme spolehlivé zaměstnance, ale i brigádníky na pravidelné víkendové směny! Vyberte si z nabídky volných pracovních pozic a staňte se součástí našeho týmu.

 

Více informací zde
Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů či podnětů se na nás kdykoliv obraťte. Těšíme se na kontakt s vámi – ať už e-mailem, nebo telefonicky.